אודות החברה

חברת מחסני היבואן הינה החברה המובילה בישראל לייבוא ושיווק מוצרים בתחום הרפואה משלימה וכן גם מתעסקת בייבוא מוצרי ספורט, את המוצרים אנו משווקים הן למוסדות והן ללקוחות פרטיים.

החברה נוסדה בשנת 2009 על יד זוג דירקטורים נמרצים ולאורך כל שנות פעילותה החברה שואפת לספק את מיטב המוצרים תוך שמירה בלתי מתפשרת על איכות ואמינות ובמחירים אטרקטיביים וברמת שירות בלתי מתפשרת.

המוצרים בהם מתמחה חברת מחסני היבואן כוללים ציוד רפואי-שיקומי, ריהוט רפואי, רפואה משלימה וספורט.

אנו בחברת  מחסני היבואן דוגלים בחדשנות ומספקים לרווחת לקוחותינו את המוצרים המתקדמים ביותר, במקביל לשירות מקצועי, אדיב ונאמן, תוך דאגה לשביעות רצון הלקוח ומתוך רצון כנה לספק את המוצרים שיענו לצרכי הלקוחות בצורה הטובה ביותר.

כחלק מהשירות והמענה המהיר לכלל לקוחותינו, השקנו את אתר האינטרנט שלנו LIGA10.CO.IL , האתר מכיל בתוכו מידע ופירוט מלא על המוצרים כולל תמונות מלל ואף סרטונים שערכנו במיוחד עבור לקוחותינו והכל במטרה שהלקוח יוכל לקבל את כל המידע הדרוש לו ואף לבצע רכישה במחיר מוזל אונליין.

לחברת מחסני היבואן יש שירות 24/7 לרשותכם – הנציגים הוכשרו במטרה לענות לכם על כל השאלות . אחת המטרות העיקריות של הנציגים היא להקשיב ללקוח ,להבין את הצרכים המדוייקים שלו ולהתאים לו את המוצר הספציפי שיענה לצרכים שלו ברמה הטובה ביותר והכל בכדי שהלקוח יצא הכי מרוצה שאפשר.

חברת מחסני היבואן מתהדרת בתקופת הניסיון שאנו נותנים – המטרה העיקרית היא שלקוחות יוכלו לקבל מוצרים עד הבית ולבדוק את המוצרים בפועל בכדי לוודא ב 100% שהמוצר אכן עונה לצרכים שלכם, אם לקוח לא מרוצה ישנה אפשרות להשיב את המוצר אלינו (גם לאחר השימוש) ולקבל החזר כספי על המוצר.

בין קהל לקוחותינו תוכלו למצוא את המכללות הגדולות והמובילות בארץ כגון: מכון וינגייט, מכללת משה מורנו, מכללת שלוס , מכללת תלתן ועוד רבות נוספות.

אנו מזמינים את אתכם להתרשם ממוצרינו ומהשירות האדיב והמקצועי שלנו 24/7

טלפון: 0723972244

מייל שרות הלקוחות: support@liga10.co.il

כתובתנו: מרכז לוגיסטי אוריין לב הארץ ראש העין